ETÜT POGRAMI

Başarı Çıtanı yükseklere taşı

Sıfırlama etütleri her ay uygulanan Konu Değerlendirme Sınavlarına göre, belirlenen barajın altında kalan öğrenciler için özel çözümler üretmek amacıyla hazırlanmıştır.

Aylık olarak yapılan KDS’lere göre, belirlenen barajın altında kalan öğrenciler; kendileri için özel olarak hazırlanan konu anlatım programlarına katılırlar. Öğrencilerimizin ihtiyaçları dahilinde 2. ya da 3. ek anlatım gerçekleştirilebilir. 

Tam öğrenmenin gereği olan; her aşamada ölçme ve değerlendirme; öğrencinin gelişimine katkı sağlayan en önemli faktörlerden biridir. Bunu bildiğimiz için, öğrencilerin katıldığı sıfırlama etüt programlarının değerlendirilmesi adına, öğrencilerimizi her ay 2.bir sınava tabii tutuyoruz. Bu sınavlarda barajın altında kaldıkları konulardan öğrenmenin ne kadarının gerçekleştiği tespit edilir. İhtiyaç dahilinde öğrenci tekrar sıfırlama etüdüne yönlendirilebilir.

Sıfırlama etütleri ve telafi sınavları ile %100 öğrenme hedeflenir.

Eğitimde kaliteyi yakalamak bir ekip işidir. Bu amaçla oluşturduğumuz Online Etüt Programı ile ihtiyaç duyan tüm öğrencilerimiz belirlenen sistem içerisinde etütlerden ücretsiz olarak faydalanabilirler.

 

Online Etüt Programı, öğrencilerimizin online sistem üzerinden, belirtilen ders ve zamanlarda etüt almalarını sağlar. öğrencilerimiz BİGEM şifreleri ile, hangi dersten hangi etüdün olduğunu kolaylıkla takip edebilir, istediği etüt programına online olarak kayıt yaptırabilir.

 

Ayrıca velilerimiz, kendi şifreleri ile öğrencilerinin etütlerini takip etme şansına da sahiptir.

Yine bu sistem ile öğrencinin hangi dersten, hangi konudan, kaç saat etüt aldığını raporlayabiliyor, gelişim grafiğini buna göre yorumlayabiliyoruz. 

Öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarındayız. Tüm öğrencilerimize eksiklerini gidermek ya da okul programlarına destek olmak amacıyla, haftanın belirli günlerinde birebir özel ders alma imkânı sunuyoruz.

Öğrencilerimizin, online olarak randevu alabileceği Özel Ders Sistemi’nde, velilerimiz çeşitli özel ders paketlerine üye olabilecekleri gibi istedikleri zaman diliminde de özel ders imkanından yararlanabilirler.

BİGEM
SOSYAL ÖĞRENME
EĞİTİM SİSTEMİ
SINAV SİSTEMİ
AKILLI SINIFLAR
BİREYSEL ÇÖZÜMLER
ONLİNE İLETİŞİM
ETÜT POGRAMI
KOÇLUK SİSTEMİ